A.Ersoy (Yazgı)

Takipçimiz Sn. A.Ersoy’un,  Özer Uçuran Çiller’in  Kitapları ile İlgili Görüşleri

Sayın Özer Uçuran Çiller,
Sizi her vatandaş gibi ben de medya aracılığı ile ismen tanıyordum, lakin çok tesadüfi bir biçimde kitaplarınız olduğunu öğrendim ve YAZGI adlı kitabınızı mevcut piyasa ortamında bulamadığımdan internet üzerinden sipariş ettim ve müthiş bir keyifle okudum ve akabinde diğer tüm kitaplarınızı satın aldım. İnfoteizm hariç henüz bulamadım.
Yaklaşık 6 kitabınızı bitirdim ve size yüksek teşekkürlerimi sunmak benim için gurur vesilesidir. Siz ne kadar harikulade bir insanmışsınız, sizi esas şimdi kitaplarınız vesilesiyle daha yakından tanıyor hissediyorum. İnanmayacaksınız belki ama hemen hemen tüm kitaplarınızı üniversite ders kitabı çalışır gibi bir ciddiyet, konsantrasyon ve notlar çıkarma hali içinde okuyorum.
Eğer mümkün olursa herhangi bir sohbet-konferans- bilgi paylaşma amaçlı bir toplantı-imza günü… gibi bir programınız olduğunda muhakkak haberdar olmak ve katılmak, sizi bizzat dinlemeyi çok arzu ederim.
Kaleme aldığınız tüm eserleriniz için, sadık ve meraklı bir okuyucunuz olarak şükranlarımı sunuyor, yeni çalışmalarınızı merakla bekliyorum.

A. ERSOY
Facebook Takipçisi