A.Ersoy (Infoteizm/Tanrı’nın Bilgisi)

“Takipçimiz Sn. A.Ersoy’un,  Özer Uçuran Çiller’in  Kitapları ile İlgili Görüşleri”

Sayın Özer bey,
Öncelikle İnfoteizm kitabınızı ancak bitirebildim çünkü İstanbul dışında bulunduğum zamanlar oldu.
Kitapla alakalı söyleyeceğim tüm övgü ve şevk yetersiz kalacaktır.Sayenizde bu yaştan sonra büyük bir şevkle fiziği sevdim, bir fizik profesörü bile sizin kadar yalın, kolaylaştırıcı, sevdirici ve anlaşılır bir üslup sanıyorum kullanamaz.
Kitapta bir çok bilginin içine, kendi özel düşünce ve öngörünüzü eklemişsiniz. Bu, sizin ilime olan ve uzun yıllar Tanrısal Enformasyon ile ilgili düşünce ürettiğinizin de bir göstergesi olmuş.
Kitabınız ve diğer kitaplarınız da fevkalade bir arşiv özelliği taşıdığından ve çok değerli özet bilgileri neredeyse topluca içerdiğinden her kitaplığın, her evin, her öğrencinin baş tacı edeceği, doyurucu ve ileriye yönelik gençlerimizi besleyecek, yönlendirecek forma sahiptir.
Bir sonraki eserinizi okumak için sabırsızlanıyorum. Tanrının varlığı bilimsel manada hiç bu derece teferruatlı anlatılmamıştı. İlk e-mail’imde belirttiğim gibi “meğer siz ne harikulade bir insanmışsınız”, Sizi tanımaktan, tüm kitaplarınızı iştahla okumaktan ve en önde takipçiniz olmaktan gurur ve onur duyarım.

A. ERSOY
Facebook Takipçisi